| nonamenohate a întrebat:

DAU FUNDIȚĂ! Am văzut un film foarte fain la școală și nu știu cum se numește. La începutul filmului arătau niște filmări cu familia respectivă și era fericiți. Erau 4 membri în familie și intr-o zi tatăl(nick parcă) îl duce pe fiul sau la un meci și când se suc spre casă rămân fără benzină. Fiul intră în benzinerie și atunci o banda de criminali îi taie gatul,moare și apoi sunt prinși criminali,dar tatăl sau dorea să îl răzbune și îl omoară pe unul din bandă aia, atunci banda vrea să îl omoare pe cel care l-au omorât pe ăla, își dau seama cine la omorât pe cel din bandă și vor să îl împuște... De aici nu am mai văzut. VA ROOOG!

Răspuns Câştigător
| AdrianUrsut a răspuns:

Salut,

Acesta este filmul pe care il cauti: http://www.imdb.com/title/tt0804461/ - Death Sentence

L-am vazut si eu mai demult..destul de emotionant.

| nonamenohate explică (pentru AdrianUrsut):

Ăsta este filmul!
Mulțumesc mult!

| floresdemayo a răspuns (pentru AdrianUrsut):

Foarte fain, dar finalul e destul de trist. Cel puțin, pe mine m-a întristat adânc... Fiind totuși un film, mă așteptam la un final mai fericit, dar a fost parcă rupt din realitate, când răul, de multe ori, e cel care învinge.