| ViseMaicăVise a întrebat:

DAU fundita PE GRATIS Care e actorul vostru preferat? Cine are raspuns ca al meu ia funda!

21 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Gerard butler, ian somerhalder...

| Radioactive a răspuns:

Funda oricum o dai pe gratis, ca doar nu ceri bani. Si e greu de ales: Brad Pitt, Tom Cruise, Antonio Banderas, Steven Segal si multi altii, vechi in industrie si priceputi.

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Niciunul? sau toti?

| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Taylor Lautner? Jesse McCartney? Will Smith?

| AlexMercer a răspuns:

Michel Jackson? Madonna?

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Pai daca esti fata presupun este jonny deep thinking dar al meu ca baiat este van diesel si jason statham

Răspuns utilizator avertizat
| Justina10ify a răspuns:

Orlando Bloom; Jhonny Deep; Pierce Brosnan.

| Alina97 a răspuns:

Robert pattison

love struck

| Gumã a răspuns:

Sunt peste 23456 de milioane de actori/actrite in lume [am pus un nr la intamplare]Si tu vrei sa ghicim preferatul tau?

| roland2948 a răspuns:

Leonardo di caprio si van damme

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Eu am mai multi actori care imi plac...nu pot spune ca am unul preferat happy printre ei sunt: eddy murphy, jackie chan, gerard depardieu

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Leonardo dicaprio? brad pitt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

William Levy.

| IooMar a răspuns:

Poi ar fi asa:Brad Pitt,Orlando Bloom,Antonio Banderas,Diana Dumitrescu,Radu Valcan, Adela Popescu, etc.

| Aaaaaaaaandrei a răspuns:

Dwayne Johnson si Van Disel

| monica2201 a răspuns:

Aaron Diaz. love struck

| Dyalinne a răspuns:

Clar Zack Efron:X

| zenon1 a răspuns:

Miley cirus

| CandyLonjuPlayer a răspuns:

Nicholas Cage