| TbX_4651 a întrebat:

care este actorul vostru preferat? ce stiti despre el? dar ce va place cel mai mult la el? fundita pentru cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Patrick Dempseylove struck.stiu absolut totul despre el.imi place doarece este frumos, sexy si un foarte bun actor.

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Adela Popescu.Stiu despre ea ca o cheama Adela Elena Popescu, s-a nascut in comuna Susani din Dragasani jud. Valcea, are 24 de ani, e nascuta pe 1 octombrie, este si cantareata, cand era mica nu avea posibilitatile din capitala si multe altele asa ca in clasa a 8-a a venit la Bucuresti si s-a apucat serios de muzica,ii place cartea,anul acesta trebuie sa dea masteratul la facultatea de actorie unde in toti anii de facultate a fost prima din clasa, a jucat in mai toate telenovelele romanesti de pe acasa si in filmul "Weekend cu mama", are 2 frati Bogdan si Catalin,a fost cu Dan Bordeianu,Marius Kalmar si in prezent e cu Radu Valcan, a participat la Dansez pentru tine unde a luat locul 2, are 2 frati mai mari,mama ei a fost educatoare, iar tatal ei profesor, are un caine pe nume Toby etc. stiu mai multe dar pe moment nu imi mai vine nimic in minte.De ce imi place? Pentru ca e foooarte draguta, sincera,"mamoasa", joaca excelent de bine.

| Dollicious a răspuns:

Buna! Actrita mea preferata e Mariana Seoane!
Are 34 de ani,e in zodia gemeni,nascuta in Mexic, este si actrita si cantareata, debutul ca actrita si la facut in filmul Los hijos de Nadie... fundik?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...actorul meu preferat este Maite Perroni,
Ce imi place la ea? Off ToooT,pur si simplu imi place cum joaca,ce fel rade,cum plange,imi mai place ca e naturala si nu iese cu "ce are ea mai frumos" pe la TV,ca acorda mare importanta fanilor(pentru ca alte "fite din showbiz" se mai cred si vedete si nici nu iau "acel publik in serios"),imi plac ochii ei,fata de fapt tot ce tine si de exterior,este glumeata, vesela, mereu apare cu cate o lucrare noua etc.happy
Ce stiu despre el?(stai sa vezi cum toti baga copy/paste de pe net)
Pai stiu ca este nascuta in 3 martie, 1983
Mai are 2 frati:Adolfo, cu trei ani mai mic şi Francisco (Paco)
A urmat studii de actorie la CEA
A debutat ca actriţă în Rebelde
Cea mai cunoscută relaţie a ei a fost cu Guido Laris
A avut rolurile principale in Iubire cu chip rebel si My pecado
E din Mexic(asta era culmea sa nu o stiu)
a realizat opere de teatru in CEA cum ar fi:
"Usted tiene ojos de mujer fatal" personaj: Elena
"Las cosas simples" personaj: Matilde
"Los enamorados" personaj: Eugenia
-1991 Comercial de Pelón pelo rico.
-1994 Comercial de Pintura Acuario.
opere de teatru
1998-2002 Ciclo Teatro experimental.
Cyrano de Bergerac Cats puesta en escena escolar
i se spune: Mai
Are 1.60 inaltimebig grin
mancarea ei preferata este mancarea chinezeasca, turtele de porumb si supele.
Patinajul si ciclismul sunt marile ei pasiuni
Motorul care o motiveaza sa mearga mai departe este dragostea pentru familie, pentru prieteni si pentru tara ei natala.
Cel mai bun lucru care i s-a intamplat de cand a aparut fenomenul Rebelde este faptul ca si-a facut 5 prieteni pe viata, adica ceilalti colegi din trupa RBD.
Se autocaracterizeaza ca fiind amabila, sensibila, altruista, cu o imaginatie bogata.
Mai as avea multe de scris pentru ca ea e idolul meu si stiu tootul despre ea:X:X:X
BaFta!
fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mel Gibson.Seamana cu mine si avem si aceeasi inaltime.

| Axel_9021 a răspuns:

Sunt din satul lui Adela Popescu pot sa iti spun totul despre ea.