| anonim_4396 a întrebat:

Dc bs player nu imi mai gaseste subtitrari in romana cand este setat sa caute si in romana?

5 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Seteza-l sa iti caute doar in romana.

| andrei47 a răspuns (pentru ﭿTroubledSoul):

Am setat, si dupa aceea nu mai gaseste deloc, l-am dezinstalat si instalat din nou si nu stiu ce sa ii mai fac, chestia este ca daca intru manual pe sit-ul bs player cu btitrari gasesc sute, nu stiu de ce nu le gaseste automat playerul.

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru andrei47):

La toate filmele face asa, ca e posibil la unele sa nu fie subtitrari pe site-rile pe care cauta programul.

| andrei47 a răspuns (pentru ﭿTroubledSoul):

La toate filmele, vechi si noi, si nu am schimbat siturile pe care sa caute, dar din fericire le gasesc pe regielive.

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru andrei47):

Reinstaleaza bsplayer-ul descarca de pe site-ul lor.