| LenaleMinato a întrebat:

De care personaje din anime-ul Fate Zero va place\nu va place?

1 răspuns:
| laress a răspuns:

Ma doar am vazut pe yutube traila si pare ceva de ele dar daca imi recomazi un sait o sa ma uit dar sa fie in limba romana mersi eu unu iti pot recomada cateva animeuri faine cum ar fi naruto Bleach Jigoku InuYasha Captain Tsubasa Povesti cu fantome Kiddy Grade blue gende si asta-i nu-i tot apropo daca gasesti blue gende in limba roma sa-mi dai si mie sa fie toate episoadele sunt faine si asvre sa le mai vad o data mersi. tot ce tiam enumerat sunt doar cateva din care le-am vazut si mi-a placut daca vrei sa afli saitul trimite un mesaj pe copilulvaly si til dau bafta pa si mersi.