| RainUmbrella a întrebat:

De ce a murit Anastasia de la Narcisa salbatica? Si ce zicea Eliza de ultima dorinta? Ea a vazut cand murea sau ce? Dau funda +vot.

Răspuns Câştigător
| Coriine a răspuns:

A murit deoarece s-a suparat ca a pierdut copilul in instanta,si i-a spus tatalui ei ca nu a ajutat-o` cu nimic pentru a`l castiga(copilul).Ea atunci a fugit,tatal ei a cautat`o si cand a gasit`o ea a vrut sa fuga de el,si traversand strada a dat masina peste ea.
Si faza cu ultima dorinta; a intrat Eliza la ea in salon iar Anastasia i-a zis sa ii lase pe Narcisa si Tudor sa fie impreuna,si sa se casatoreasca ca se iubesc chatterbox.
Atunci,Eliza s-a suparat si a parasit salonul.A intrat Tudor si i-a spus Anastasia ca ii iubste,si au venit asistentele cu doctorul, au deschis fereastra si Anastasia a murit happy.
Si ma rog, de aici a inventat Eliza ca ultima dorinta a Anastasiei este ca ea sa se casatoreasca cu Tudor happy.

2 răspunsuri:
| NoNaMe_7575 a răspuns:

Anstasia a murit pentru ca s-a suparat ca nu iau dat copilul inapoi si a fugit de tatal lui si a murit kalcata de o masina. Ultima dorinta a Anastasiei a fost ca Eliza sa ii lasa pe Tudor si Narcisa sa fie impreuna sa nu le stea in cale.Iar cand Tudor a intrebat-o pe Eliza care a fost ultima dorinta a Anastasiei i-a spus ca Anastasia a vrut sa se casatoreasca cu Tudor.

La starea civila dupa ce a zis Eliza da, A inceput sa se ia curentul...Iar Eliza a inceput sa zica"Lasa-ma lasa-ma"au iesit afara din starea civila si tudor a intrebat-o cu cine s-a certat.Ea a zis ca s-a certat cu Carolina pentru ca nu vrea sa aiba loc aceasta casatorie.Cand au revenit la staerea civila dupa ce a zis Eliza da, s-a intors si a vazut-o pe Anstasia ffurioasa.S-a intors si nu a mai zis nimic
Sper ca te-am ajutat si ti-am zis si din episoadele precedente...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anastasia a pierdut copilul in instanta, iar ea spunea ca tatal ei nu a ajutat-o deloc si pentru o clipa de neatentie, a fost implicata intr-un accident de masina(autobuz mai exact). Iar la spital, ultima cu care a vorbit Anastasia a fost Eliza. Anastasia i-a spus Elizei ca si-ar dori ca Narcisa sa se casatoreasca cu tatal ei. Dupa ce Anastasia a murit, Tudor a intrebat-o pe Eliza care a fost ultima dorinta a Anastasiei, iar Eliza i-a spus ca aceasta vroia ca ea(eliza) sa se casatoreasca cu Tudor...

daca vrei, te poti uita la acel episod online, pe http://www.a1.ro/emisiuni-tv/narcisa-salbatica-121617.html. :)