| anonim_4396 a întrebat:

Eu ma uit la Narcisa Salbatica... din cand in cand. si, ieri, spune o fetita : "crezi ca Anastasia, inainte sa moara, i-a spus Elizei sa se casatoreasca cu tata?"...Si, eu cand am auzit ca Anastasia a murit, am stat putin si m-am gandit. ultima oara nu era moarta, asa-i? laughing
Puteti sa imi explicati putin cum a murit? Si intreaga poveste, pe scurt?
Dau funda, la cel ce imi spune tot big grin Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Alessandraaaa a răspuns:

Anastasia a avut un accident de unde a intrat in coma... apoi s-a trezit din coma putin si timp de 5 min a vorbit cu Eliza si i-a spus sa nu se mai bage in relatia lui Tudor cu Narcisa si sa ii lase in pace, iar cand a intrat Tudor sa vrb cu ea, Anastasia a murit si nu a mai apukat sa ii spuna ultima ei dorinta.

La cateva zile Eliza ii spune lui Tudor ca ultima dorinta a Anastasiei a fost de a se marita ea cu el.nu Narcisa.Si intr-o zi Eliza stand in camera unde dormea Anastasia si privind la poza cu Tudor,Anastasia, Carolina si cei doi copii, apare fantoma Anastasiei unde ii spune ca o sa o bantuie mereu pana ii spune adevarul lui Tudor...

http://narcisasalbatica.a1.ro/......69018.html

4 răspunsuri:
| iza03zu a răspuns:

Buna da Anastasia a murit intr-un accident de masina adica a calcat-o un autobuz si la spital a ramas in camera aia cu matusa eliza si anastasia i-a zis lasa-l pe tata sa fie fericit cu Narcisa si Eliza l-a mintit la Tudor ca cica ultima dorinta a lui anastasia a fost ca ei doi sa se casatoreasca ca sa fie cu el.deci totul este o minciuna a lui eliza da oricum tudor i-a zis elizei ca oricum nu o iubeste si face asta doar pentru anastasia

| aNdRa_6572 a răspuns:

Pai iau luat copilu si ia a fugit si tudor s.a dus dupa ea si pe ea a calcat.o autobuzu si inainte sa moare anastasia i-a zis lu eliza sa ii lase pe tudor si pe narcisa sa fie fericiti dar ea a zis ca anastasia a zis ca ea trebuie sa se casatoareasca cu tudor dar nu e adevarat.

| aNdRa_6572 a răspuns:

Pai iau luat copilu si ia a fugit si tudor s.a dus dupa ea si pe ea a calcat.o autobuzu si inainte sa moare anastasia i-a zis lu eliza sa ii lase pe tudor si pe narcisa sa fie fericiti dar ea a zis ca anastasia a zis ca ea trebuie sa se casatoareasca cu tudor dar nu e adevarat

| Kiduletsss a răspuns:

Anastasia a murit deoarece a fost calcata de masin a si a intrat in coma la spital (s-a aruncat in fata masinii deoarece a pierdut bebelusul in istanta).De fapt ultima ei dorinta era ca Tudor sa se casatoreasca cu Narcisa nu cu Eliza dar ea a schimbat dorinta in favoarea ei mintind ca are o boala si o sa moara dar nu este adevarat. Eliza a descoperit dintr-un tablou al tatalui ei(Octavian Kozak)ca este sora Narcisei.
Fundaaa?