| anonim_4396 a întrebat:

Helo! Urmaresc Narcisa Salbatica(dar nu chiar de la inceput.Am vazut primele doua episoade, apoi am facut pauza vreo saptamana) si as vrea sa intreb: De ce o uraste Anastasia asa de mult pe Narcisa? Dar Eliza?

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Pai... din cate am inteles eu din film amn2 o urask pe narcisa ptk ele cred ca tudor vrea so inlokuiasca pa carolina cu narcisalaughinglaughingsi ea este o "taranca" da in fine...laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anastasia o uraste pe narcisa pentru ca ea crede ca narcisa vrea sa ii i'a locul carolinei si eliza o uraste pentru ca este geloasa... eliza e indragostita de tudor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar Anastasia o uraste de la inceput.
Nu? big grin
Si Anastasia credea ca Eliza vroia sa-i ia locul Carolinei.
Bine stiu ca acum e nervoasa si ca tatal ei se indragosteste de Narcisa.Doamne ce imatura, de parca sentimentele ar putea fi controlate asa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok am inteles, mersi happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti pe youtube episoadele tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nui place nici anastasiei nici elizei de narcisa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu altul