| Sheisshe a întrebat:

De ce a murit Ioana din iubiri secrete?

7 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

De suparare...

| TheDarkDragon a răspuns:

De ciuda

| timilian90 a răspuns:

A fost injectata de oamenii lui Damian!

| Laurentiu24 a răspuns:

A murit? ca nu prea mai m-am uitat

| Titan_Den_1997 a răspuns:

Nu a murit a fost injectata cu estoniu, o substanta periculoasa pe care Damian o avea de la Iani.

| Mabel_Anne_1995 a răspuns:

A murit pentru ca Damian a vrut sa se razbune pe Victor Stoian si l-a pus sa aleaga care dintre Ioana si Madalin sa ramana in viata si Ioana a fost omorata insa totusi cred ca e un truc si ca nu e moarta dar poti vedea astaseara! Sper ca te-am lamurit... Funda?

| alecsandrab2 a răspuns:

A fost impuscatawinking de fapt cred ca nu a fost impuscata, dar i-a injectat asta acum cevabatting eyelashes Nu stiu nici eu sigurbatting eyelashes