| DiaAndra a întrebat:

De ce de fiecare data dupa ce vad un film ma gandesc incontinu la el si abia astept sa vad continuarea si caut pe net trailere si chestii care tin de acel film? Ma refer aici la filme care sunt deja anuntate ca vor face continuari...in special cele de la Marvel (Spider-man,Iron-Man, Captain America, The avengers etc.) Si voua vi se intampla la fel? Oare de ce? (poate sunt prea super filmele si de aia astept continuarile laughing )

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Te atasezi mult de film, traiesti cu viata personajelor si tii pumnii pentru ei. Vrei sa vezi cum va evolua viata lor, ce vor face mai departe...Si eu azi am terminat sa ma uit la un serial care imi placea mult, simt o stare de melancolie...
Bafta! Multe filmuri bune iti doresc!

2 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Pentru ca ti-au placut mult acele filme. Pentru cele de la Marvel si eu am o slabiciune: ardeam de nerabdare sa apara Ghost Rider 2, dupa fusese anuntat (dar am fost dezamagit) iar apoi am prins o obsesie pentru Iron Man, pe care inca o am. Am vazut primul film dupa ce a aparut al doilea, si am zis sa ma uit la ele in ordine, si mi-au placut mult ambele, apoi abia asteptam The Avengers, apoi Iron Man 3-ul si acum abia astept la anul The Avengers 2, si cica prin 2018 (daca om mai trai pana atunci) The Avengers 3 laughing Ma rog, sincer sa fiu, mie mi se pare genial actorul (Robert Downey Jr.), m-am uitat la mai toate filmele lui si pur si simplu e actorul meu preferat si omul meu preferat laughing Sunt filme care te captiveaza si la urma urmei, asta e si intentia lor, sa te faca sa le vezi pe urmatoarele ca sa castige si ei niste bani.

| DiaAndra explică (pentru iamSeBy):

Ma bucur ca ma intelegi...credeam ca sunt singura cu aceasta "obsesie" mai ales ca sunt fata e si mai ciudat.Cel mai mult mi-a placut The Avengers si abia astept The avengers 2 si Captain America:The winter soldier(pe care l-am vazut de curand si a fost genial) si abia astept Captain America 3.Cat despre Iron-Man ai dreptate, actorul este GENIAL.