| SexoasaTha a întrebat:

De ce nu mai a fost difuzata emisiunea "in puii mei"?

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Emisiunea "In puii mei" de pe Antena 1, va fi difuzata astazi de la 20:30. Eu asa stiu!

5 răspunsuri:
| emylian92 a răspuns:

A fost decizia lui Bendeac
"Peste doua saptamani incepe numaratoarea inversa a show-urilor mele pana la retragere. Asa cum am anuntat, oricare ar fi ratingurile, oricat de amplu ar deveni fenomenul 'In puii mei', din 2014 show-ul isi ia adio. Asta nu inseamna ca ma evapor. Voi continua sa realizez doua mari show-uri de televiziune pe an (de Revelion si de Paste), voi face teatru, film si voi locui cateva luni pe an in State, pentru a ma perfectiona. Cand incepem sa numaram emisiunile de la 50 in jos, ati vrea ca fiecare show sa aiba o tema?", a scris Mihai Bendeac pe blogul sau.

Răspuns utilizator avertizat
| alexpaarvu a răspuns:

Puteti urmarii Emisiunea In Puii Mei pe http://inpuiimei.info!

Răspuns utilizator avertizat