| YumiSukinanda a întrebat:

De ce nu mai da la 10 in reluare pe proTv tanar si nelinistit, si cu atat mai mult de ce nu mai da seara la 4? ori nu mai da filmul, ori s-au schimbat zilele si ora? care e problema?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

S a schimbat grila de programe

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Am vazut o data ca a dat in reluare de la 9, in cealalta zi de la 10, in alta zi de la 11..nu stiu ce se intampla.
Seara poate dau de la 5 sau 3...sau ceva de genul, daca chiar iti place, zic sa stai cu ochii pe TV.
O zi buna!

| YumiSukinanda explică (pentru xxxxxxxxdfsfsdfsdf):

Nu-mi place mie, ci mamei laughing

| twas a răspuns:

De miercuri incep sa il dea din nou si reluarea o sa fie de la ora 10 dimineata.

| AlleSss a răspuns:

Heiii!
S-au schimbat orele.
Bafta!

| YumiSukinanda explică (pentru AlleSss):

Si la ce ora va da de acum inainte?

| AlleSss a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Sincer nu stiu. straight face. Nu ma uit. Am vazut si eu anunturi.