| Unsmilecucireasadeasupra a întrebat:

Exista sezonul 2 din Nini?

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu este decat un sezon si dupa aia o sa le dea pe toate in reluare si mie imi place mult nini

8 răspunsuri:
| tania_5982 a răspuns:

Exista

| evafanaruto a răspuns:

Nu exista pentru ca e o telenovela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, există.
Conform iTelefe Argentina, programul pe care se difuzează Nini în original, a anunţat că Nini va crea un al doilea sezon care va apărea în Argentina undeva pe la sfârşitul lui 2011.
În România, însă, Nini s-a oprit la episodul 60 din 128. Producătorii de la Disney Channel România doresc să împartă primul sezonul din Nini în două "mini-sezoane". Astfel, cel de-al doilea "mini-sezon" va începe pe Disney Channel România undeva în martie, cu episodul 61.

| ady1997 a răspuns:

A aratat aseara reclama ca incepe sezonul 2 nu mint, jur, abia astept uitati-va si veti vedea:X 10. 2011

| andreeabarbie a răspuns:

Dar va aparea si in Romania

| andreeabarbie a răspuns:

Dar va aparea si in Romania nini 2?