| loove_5215 a întrebat:

De ce nu mai joaca Emma din h2o in serial? Am auzit multe variante dar vreau sa stiu care e adevarata.:d

49 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Emma(Claire Holt) nu mai joaca in h20 deoarece a trebuit sa plece in alta tara (nu stiu pentru ce). Asa am auzit de multe ori.

| juniper a răspuns:

Nu mai joaca in H2O pentru ca joaca pentru un film, Messenger 2: The scarecrow, e horror, de aceea a venit Bella.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca Ema a murit intr-un accident de masina in drum catre repetiti. Acolo, in masina au fost si Cleo si Rikki dar ele au scapat doar cu csteva zgirieturi. La spital dupa o ora Ema a murit.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca a murit straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit... a calcat-o masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu sigur ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca Ema a facut cancer si a murit si de aceea nu mai joaca in serial.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, eu am auzit ca Emma a murit intr-un accident de masina in drum spre repetitii. In acea masina erau si Cleo si Riky dar ele au scapat cu cateva zgarieturi si in spital dupa o ora Emma murise!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit laughing daca ar fi murit cand ai cauta pe google despre ea ar fi aratat dar...nu.Ea nu mai joaca din cauza ca a jucat in filmul Messengers 2: The Scarecrow si nu a avut cum sa mai joace si in h2o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca in Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema a murit din cauza unui cancer la san si au operat-o pentru a putea juca in serial, apoi a aparut cancerul la par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat ca a murit, a plecat in Franta cu parintii ei. Este draguta si Bella si Rikki si Cleo, toti sunt draguti. As vrea sa aflu si eu mai multe, nu sunt sigura ca Emma a murit, nu sunt de acord cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca Emma a murit dar nu stiu de ce! Si mie imi place de Bella este foarte draguta si o iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai joaca in h2o pentru ca s-a plictisit de serial.Nu a murit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceeee a murit? Voi nu stiti ce vorbiti cum sa moara? Nu am mai jucat deoarece a plecat in Africa sa joace intr-un film de actiune si va mai urma si sezonul 4 unde o vedeti si pe ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu.
Claire Holt nu mai joaca in h2o pentru ca joaca intr-un alt film numit:"The messenger 2"si nu mai are timp pentru serial.

Eu am auzit intai cum ca ar fi murit, dar nu este adevarat si despre Miley s-a zvonit acelasi lucru.
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca Ema s-a dus la o petrecere, s-a imbatat si cand a plecat a fost calcata de o masina. Asta am auzit eu, nu stiu daca e adevarata sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca a murit de la o supra doza

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura dar cred ca s-a mutat in alt oras si faza ca a murit in accident nu e adevarata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun eu de ce a murit Ema. Nu e nici o varianta din ale voastre. Ema a murit cand se plimba pe strada si intr-un timp a venit un fan innebunit si a ucis-o. De aia pe Ema a inlocuit-o Bella. Cred ca si Cleo a murit. Nu stiu sigur dar asa cred. De aceea nu prea mai fac episoade pentru ca Ema e moarta si cred ca si Cleo.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema a murit din cauza asta nu mai joaca in h2o. Eu asa stiu. A vrut sa traverseze strada si era si Cleo cu ea. Din pacate pe ea a calcat-o masina, iar Cleo a scapat crying. Dar e frumoasa si Bellacrying

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit