| Gangsta4Life a întrebat:

De ce nu merge sa ma uit la dragon ball gt pe animekage? si pe teava de la ep.5 incolo nu mai sunt...nu le vreau dublate ...ro sub si sa vorbeasca in japoneza.

3 răspunsuri:
| Kr5 a răspuns:

Iti faci cont pe vplay, ro si poti sa vezi tot GT

| Raggy a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Se pare ca la aproape toate anime-urile de pe Anime Kage nu merge momentan. Incearca pe DeseneAnimate.ro sau Trilulilu, acolo merge.

| Baiceanu_Seby_1998 a răspuns:

Desene-animate-online.net.Dai in partea stanga la anime si gasesti dragon ball, gt, z, kai subtitrate