| Raduu4ever a întrebat:

De ce nu va mai aparea si Spiderman 4? Din cate am observat, au continuat cu o noua serie "The Amazing Spiderman", film care mi se pare cu mult, FOARTE mult mai slab ca cel clasic!

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

The Amazing SPiderman e de fapt ăla "real". Adică bazat pe cărţile de benzi desenate. Ăla vechi de care ştii tu nu avea nicio treabă cu benzile. Mi s-a părut mult mai bun. Plus că nu a avut atâta romantism d-ăla greţos ca primele trei.

Spiderman 4 apare în mai 2018.

| Eastwood a răspuns (pentru Gizăz):

Nici nu stii ce vorbesti. Spiderman cel vechi aduce mai mult si fata de desene si benzi desenate si e mult mai slab, cu toate ca Tobey Maguire nu e frumos dar a jucat mai bine rolul lui Spiderman, unde e doctorul Octopus in The Amazing Spiderman? Documenteaza-te mai bine!

| Eastwood a răspuns (pentru Gizăz):

Nici nu stii ce vorbesti. Spiderman cel vechi aduce mai mult si fata de desene si benzi desenate si e mult mai bun, cu toate ca Tobey Maguire nu e frumos dar a jucat mai bine rolul lui Spiderman, unde e doctorul Octopus in The Amazing Spiderman? Documenteaza-te mai bine!

| Raduu4ever explică (pentru Gizăz):

Cum ai aflat ca apare in mai 2018? Nu stiu, eu consider c cel clasic era mult mai bun, dar fiecare isi vede punctul de opinie!

| Raduu4ever explică (pentru Eastwood):

Sunt de acord cu tine! big grin

| Eastwood a răspuns (pentru Gizăz):

Si crezi ca tot ce zboara se mananca?
Hai fac si eu un topic, toti vad, toti ma cred!