| Ramonaaaa a întrebat:

Va place serialul "The Vampire Diaries"(Jurnalele Vampirilor)? Ati citit cartile? Cum vi se par actorii? Care vi se pare cel mai sexy vampir? A fost vreun personaj in serial de care nu prea v-a placut? Care a fost acela? Cu cine ati vrea sa ramana Elena happy? Cum ati dori sa decurga scenariul :X?
Alte impresii...:X

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

1. Da, ador serialul!
2. Nu am citit cartile, am devenit o fana recent, si acum nu mai gasesc cartile la mine in oras
3. Actorii mi se par perfecti. Nu mi-as imagina alti actori in rolurile principale
4. Damon. El face serialul si mai interesant!
5. Nu chiar. Toti mi-au placut, personajele sunt superbe:X
6. Cu Damon, chiar daca nu cred se va intampla asta.
7. Ca si pana acum. Mult suspans si sa mai aduca personaje interesante pentru ca le-au omorat cam pe toate in ultimele doua episoadelaughing

12 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Imi plc mult de toooot abia astept sezonul 3. nu am citit cartile. bestiiiiali actorii. cel mai sexy vampir hmmmm.deci eu cred ca stefan este un baiat pe care si l-ar dori oricare fata grijuliu,protector, tandru afectuos.tot ce ii trebuie unui baiat, arata si f bine cu toate ca e cam slabanog:d insaaaaaa... damon este ispita perfecta caruia nimeni nu-i poate rezista:d n-am dreptate? nu prea mi place klauslaughing nici cum arata.nu i se potriveste rolul. si nici mason si jules. haita de lupi. si-mi plc mult de elena cum isi joaca rolurile. super actorii. la inceput nu-mi placea deloc damon pentru ca era rau, chestiile alea cu cioara, ceata...insa de cand a devenit baiat bun. iuuuuumi. as vrea sa fie desteapta precum katerina petrova sa ramana cu amn2 laughing) ca amandoi sunt bestiali:d

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu-mi place serialul.Il ador.
Am citit prima carte
Super tari sunt actorii.
Ian, evident
Nu mi-a placut (si nu imi place)Klaus
Cu Damon
Sa fie impreuna cu Damon si Stefan sa-si gaseasca pe altcineva.

| TorenT a răspuns:

Enorm.Nu.Foarte potriviti. Caroline. Fratele lui Rose.Stephen. Cu aceeasi doza de suspans precum inainte.

| justagirlll a răspuns:

Nu ma uit.nu am citit.nu stiu cum sunt actorii.ian somerhalder e buun smug.nu stiu.nu stiu

| Carlene a răspuns:

Sincer serialul este foarte diferit de carti...Da am citit cartile. Cel mai sexy vampir sigur e Damon si Klaus.Da nu prea mi-a placut de Caroline(din punct de vedere cum joaca-nu am nimic cu personajul care il interpreteaza)... Sper ca Elena sa ramana cu Stefan pentru ca fraiera nu il merita pe Damon laughing

| Grey96 a răspuns:

Pai Jurnalele vampirilor este cel mai tare serial si il ador. Am citit primele 5 volume si m-am apucat de al 6-lea. Actorii sunt adorabili. Cel mai sexy vampir este Damon. Personajul care nu mi-a placut este Elijah. As dori ca Elena sa ramana cu Damon din simplul fapt ca le sta mai bine impreuna si lui Damon cred ca ii pasa mai mult de ea dacat lui Stefan

| Klaine a răspuns:

Imi place muult.Am citit doar prima carte, si cele 2 din Jurnalele lui Stefan.Actorii sunt foarte potriviti, imi plac mult.Nu mi-a placut de Jules, dar oricum a murit.As vrea sa ramana cu Stefan.As vrea ca Stefan sa iasa de sub conducerea lui Klaus si sa ramana cu Elena...Asta e parerea mea.

| Biib133 a răspuns:

1.Da e super
2.Da acum sunt la a 2-a carte si am citit si Jurnalele lui Stefan
3.Sunt foarte buni, nimeni nu i-ar putea inlocui
4.Paul Wesley desi Ian Somerhalder arata foarte bine si el blushing
5.Hmm...nu,toti mi-au placut
6.Pai cu Stefanbatting eyelashes
7.Tot ca si pana acum! Ador tot ce tine de acest serial...bine,cum a zis si AG, aducerea unor noi personaje interesante ar fi o idee buna happy

| OanaAndreea16 a răspuns:

1. Da, imi place foarte mult, abia astept sezonu` 3 :X.
2. Am citit doar 1 carte.
3. Actorii? Toti sunt talentati, si joaca fenomenal.
4. Imi place de Paul [ Stefan ] :X
5. Nu, mi-au placut toti.
6. Elena cu Stefan. :X:X
7. N-as putea spune cum vreau eu sa decurga. imi doresc doar ca scenaristii sa aiba idei minunate ca in primele sezoane. Au meritat.

| EmZoTeck a răspuns:

Nina Dobrev imi place mie ca-i ia chefu mereu lu Damonbig grinlaughing sezonu 3 am auzit ca o sa fie foarte incitant Damon in salvarea fratelui si Nina in salvarea iubituluithinking o sa fie chiar marfa dar e destul de previzibil...prespun ca pana in ep 4 sez 3 o sa-l elibereze pe Elijiah actoru...nu-i stiu numele exact dar e cel care il joaca pe Claus arata bine omu e destul de parsiv in serial dar e malefic=]].

| alina_7530 a răspuns:

Buna am vazut serialul adica cele 2 sezoane pana acum, dar nu am citit cartile...cel mai sexy vampir mi se pare damon si as vrea sa ramana cu elena si sincer sa spun nu prea imi place de stefan

| FanaticStefan a răspuns:

Da imi place serialul. Nu le-am citit da m-am uitat la film. Stefan.
De Viki. Elena sa fie cu Demon si Stefan cu Katarine