| katy1996 a întrebat:

De ceva zile pe disney channel nu mai da nini...stiti dc?batting eyelashes:d

8 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Deci am pus si eu intrebarea asta si nimeni nu stiecrying.
tot ce stiu e ca timp de 2 saptamani nu o sa mai fie si cred ca si in continuare.nu stiu sigur daca o sa mai fiesad

| Sabynutza_1045 a răspuns:

Buna nu stiu de ce nu mai dau nini pe disney da am gasit un site super cool cu nini in romana inregistrate de pe disney se da de la 21:25 acolo fiecare episod nou si le vei vedea pe toate.Aici este linkul de la episodul http://www.desene-animate-online.net/......8ec01.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini apare doar luni si vineri(s-a schimbat programul).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil pentru ca au o defectiune.
trebuie sa asteptam si vom vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt foarte dezamagita, deoaece eu urmaream fiecare episod. sigur vor mai fii pe pr disney chennel? sau doar inventati chestii? eu vreau adevarul, deoarece sunt foarte dezamagita de cei care baga filme pe program.acuma era cea mai interesanta partesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreti sa stiti de ce Nini Nu Se Mai Difuzeaza La Disney Channel Deocamdata? Episoadele Nu au fost inca traduse, iar serialul a luat o mica pauza pana in 1 Aprilie 2011 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Episoadele Nini Nu Au Fost Inca Traduse, Nini Apare Iar La TV In Fiecare Zile A Saptamanii Incepand Din 1 Aprilie 2011. Funda? happy

| lorryna2 a răspuns:

Stiu eu tatal pe produce nini il cheama albert armano si-a schimbat numele de cand lucreaza in strainatate nini nu sa mai dat pentru ca au avut o problema la filmare ca s-a zgariat sidiul si acum baga altceva dar stai linistita ca o sa fie cat mai curand posibil daca vrei sa stii mai multe despre nini si actori intreaba-ma prin mesaj pa