| PufinaPufoasa a întrebat:

De curand am vazut filmele Pariu cu viata si O noua viata.Acum as dori niste recomandari de seriale in romana.Am vazut pe internet un film numit Stranger Things si era uimitor dar nu l-am vizionat doar din clipuri si informatii mi-am dat seama ca imi place! Acum nu stiu ce sa fac e in limba engleza, ma descurc sa traduc destul de bine dar eu ma uit pe YouTube la seriale pentru. Pe TV ul meu site urile sunt piratate si nu pot intra sa vad nimic. Vrrau pareri si recomandari

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

? stii ca exista subtitrare in romana la aproape orice film/serial, nu?

| Sn4k3 a răspuns:

Ori te uiti online la el pe pc (e mai usor), ori il descarci, descarci si subtitrare, pui pe stick si te uiti pe TV, dar din ce-ai scris aici e cam imposibil pentru tine laughing, deci spune care e problema de te uiti pe Youtube la seriale. Nu stii sa intri sa le vezi online sau n-ai cum? Pe Youtube nu gasesti serialul.