| PufinaPufoasa a întrebat:

Hei TPU.De curand am vazut serialele "Pariu cu viata" si "O noua viata" au fost superbe si as dori recomandari de seriale pe care sa le vizionez pe YouTube dar sa fie la fel, cu adolescenti sau sa ma captiveze.Am dat de un serial numit "Stranger Things" care m-a uimit dar e in engleza....si ma descurc sa inteleg engleza dar nu il pot viziona pt.ca pe TV ul meu sunt piratate site urile cu filme. Vreau idei, pareri despre ST si recomandari! Multumesc

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Incerca serialul Un varcolac adolescent sau serialul The Grimm (desi nu este tocmai ce ai cerut tu s-ar putea sa-ti placa).

| Ajutor2004 a răspuns:

Poti cauta pe Youtube Cand mama nu-i acasa continuarea 6 clipe fara ea (sau Cand mama nu-i acasa sezonul 2) continuarea O gramada de caramele. Primele 2 sezoane tin doar 15 minute, iar al treilea e de o ora sau mai mult. Sper ca te-am ajutat!