| anonim_4396 a întrebat:

De o saptamana nu se mai difuzeaza serialul Nini, de la Disney Channel.
Am citit programul postului Disney Channel si scria ca la ora 9.25 se va difuza NINI, dar nu a fost asa. DE CE?

Răspuns Câştigător
| Lorє๔คnค a răspuns:

Buna, magda! Si eu aveam aceasta nelamurire inainte, dar am aflat ca in vacante nu se difuzeaza.
Pe internet este programul obisnuit, pentru zilele in care se lucreaza.(daca stam sa ne gandim, de fapt e gresit programul, deoarece la orele la care trebuia sa inceapa Nini incepea altceva pe timpul vacantei)

3 răspunsuri:
| Minalore a răspuns:

Vezi ca daca te uiti pe profilul meu o sa vezi ca am mai raspuns la o intrebare asa la care am luat Funda. Uita-te la explicatie si poate imi dai funda si aici...

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Nini va incepe in martie. Lorena ti-a spus gresit

| Starpixie75_8540 a răspuns:

Ba nu e adevarat, Magda! Loredana nu ti-a spus corect! Nini va incepe in Martie! Uita-te cu ochii tai! http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel