| meedanyy a întrebat:

Stie cineva de ce pe Disney Channel nu se mai difuzeaza serialul "Nini"?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| adynutza_9365 a răspuns:

O sa fie nu stiu pe blog scrie ca vine din martie dar nu cred inta si u ca eu sunt singura scrie pe google informatiinini.blogspot.com

bye bagama la prieteni

5 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Da, pentru ca este cel "jaf" serial aparut pana acum si s-au facut reclamatii in legatura cu asta, asa ca l-au scos.

| continutfragil a răspuns:

De luni trebuie sa inceapa... a fost o pauza intre capitole sau ceva de genu'... fundita?batting eyelashes

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Pentru ca e o prostie:p

| IliuTZA_5884 a răspuns:

NU. Cred ca au bagat ala cu Jaick si...

| diva121 a răspuns:

Pai,acum se difuzeaza iar