| Cena234 a întrebat:

De unde pot downloada sau sa ma uit online la noul film a lui john cena Legendary?

Răspuns Câştigător
| Wannabe_3032 a răspuns:

Cauta-l pe ApexDC++, StrongDC++, sua diverite programe de download, cred ca va aparea si pe net pe cinemaonline. ucoz sau pe site-uri ca filmealese sau filmeregale peste ceva timp gand va fi cererea mai mare... totusi mi se pare ca inca nu a aparut in Romania, desii nu sunt sigur. Daca il gasesc te anunt si ti-l dau pe mess daca chiar il vrei