| WarMan a întrebat:

De unde pot downloada un program unde pot urmari toate programe din romania online(Adica digi sport,dolce sport,pro tv etc.),dar nu soapcast sau tv player classic,si sa aiba si o grafica bunicica daca se poate!Funda!

4 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Da e foarte bun sopcast...intra pe cool-itv.net acolo au grafica foarte buna si merg live

| soaitamarius a răspuns:

Http://www.cool-itv.net/:asta e un site da nu sunt toate programele. Si mai e un site: http://tvonline.radiourionline.com/tvonline_romanesti.html FUNDA?

| Lolll a răspuns:

Stiu un site dar nu stiu daca il poti downloada.E digisport online. Sper sa te descurci si sper ca te-am ajutat.

Bafta!happy

| Lolll a răspuns (pentru Lolll):

Si sunt live...happy