| DianaIsHere123 a întrebat:

Deci..As dori sa ma uit la cateva seriale cu varcolaci,vampiri etc(fiinte supranaturale).Imi puteti recomanda voi ceva? In afara de The Vampire Diaries, Teen Wolf si Doctor Who. Fundaaa!

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

True Blood
Blade: The Series
Lost Girl
Supernatural
Blood Ties
Ultraviolet
Heroes
Secret Circle
Moonlight
Being Human
Fringe
Fallen

| hummmer a răspuns:

Supernatural,Stargate
Daca vrei si filme
http://www.imdb.com/list/vySRVfKo4WI/

| kameleonic a răspuns:

True Blood, Dark Shadows, Kindred: The Embraced, Death Valley, Being Human, Blood Ties, Blade: The Series, Herushingu, Ultraviolet.
http://www.imdb.com/list/nCOxSn5PMbE/

| sbafbsvlisach a răspuns:

Bun sunt in domeniul meudevil Iti recomand toate serialele care mi-au placut mie cu adevarat si prin placut zic ca eram obsedata de ele laughing si inca mai sunt de unele:Supernatural(o sa il iubesti pe Dean) sssiiii Haven.Cam astea imi vin in minte deocamdata, daca o sa-mi mai amintesc altele o sa comentez din nouhappyFunditzzzaaa?puppy dog eyespuppy dog eyes

| Ralukkka a răspuns:

True Blood, Supernatural, The seeker, Cele noua vieti ale lui Chloe King, Secret Circle, Lost Girl, Dark Angel, cam atat imi amintesc acumwinking

| Alecsootzul a răspuns:

Twilight laughingrolling on the floor

| MiniSkittels a răspuns:

Hey! Eu ti-as putea recomanda Beuty and the Beast, Being Human, Hex, Lost Girl. Ar fi si Da Vinci's Demons doar ca acesta e mai mult pe istorie! Oricum poti sa mai cauti pe net!winking