| sokey a întrebat:

Deci era odata alt elevizor un film. Cu o cladire departata de oameni care erau niste oameni. Oameni aceea erau intr-un fel clonati toti imbracati in alb. Si faceau un fel de concurs la lotto numai femeile(cred). Si o fata castiga (PS: premiul la orice om era o excursie pe o insula). Si un baiat si-a dat seama ca nu era nici un concurs si s-a dus sa inspecteze. Sa dus nu stiu unde printr-o trapa din podea (noaptea). Si a vazut o femeie care abia a nascut si a omorito doctorii. Un om care a scapat de acolo (baiat) si acei oameni l-au prins. Dupa aceea era dimienata si acel baiat s-a dus la prietena lui sa o avertizeze. Nu l-a crezut si acei oameni rai au vazut ep camere cum pandea ala. Si l-au urmarit. Aia au scapat din cladire. Sau dus la un prieten dintr-un Catun mai apropiat (adica un fel de sat da mai mic) si au vorbit ca i-a spus ca, cica sunt clone au doar 4 ani... Si acei oameni l-au omorit intro gara pe prietenul lui {nu stiu cum il chema} si ei nu stiau ca mai exista vietuitoare ca erau sa-i muste un sarpe cand au scapat de acolo si s-au ascuns. Si de aici n-am mai vazut. Imi spuneti va rog numele filmului?

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Sokey, s-ar putea sa te referi la filmul The Island(2005), cu Ewan McGregor si Scarlett Johannson.

1 răspuns:
| aladinbeci a răspuns:

Scuze, am ortografiat gresit. Corect scris, numele actritei este Scarlett Johansson.