| Nanami利 a întrebat:

Aseara am vazut un film pe hbo cred ca pe la 12 si cred ca era SF.Era vorba despre niste oameni care s-au ratacit pe alta planeta si ii vanau niste monstri de acolo si la final au mai scapat doar un baiat si o fata.Cred ca s-a terminat pe la 1.Stie cineva cum se numeste? A da si pentru cine l-a vazut la sfarsit erau niste chestii care au aterizat cu parasutele pe planeta aia; aia erau oameni sau monstri? Funda plz.puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Cred ca ai vazut Predators.
Uite aici:
http://www.hbo.ro/movie/predators_-28831

| calitro a răspuns:

Camelot.

| Ammy93 a răspuns:

Predators - dar ca sa fii sigura intra pe youtube - ii din 2010

| anonimgirl98 a răspuns:

Cred că John Carte? Dar nu prea cred, ceva asemănător se întâmpla şi în acel film.

| anonimgirl98 a răspuns:

Cred că John Carter? Dar nu prea cred, ceva asemănător se întâmpla şi în acel film.