| alexwod a întrebat:

Deci, era pe Jetix un film cu o familie care avea un copil, bunicul acelui copil era Mos Craciun(dar el nu stia), parinti lui nu prea aveau timp de el si ia trimis o scrisoare in care ii cerea lui sa fie parinti cu el de Craciun, si Mos Craciun a fost rapit si bla bla bla(nu mai stiu big grin)...
Cum se numeste filmul?

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Stiu despre ce film este vb, dar nu stiu cum se numestestraight face

| SummerSmile97 a răspuns:

Stiu filmul dar am uitat cum se cheama big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Like Father, Like Santa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Like Father, Like Santa ...asa se numeste filmul il stiu de la o persoana draga.

| alexwod explică:

Wow cat ajutor ...ms mult