| andreinr1 a întrebat:

Deci era un film sambata trecut, si am uitat sa ma uit pe protv Si vreau sa-l vad acum dar nu mai stiu numele tot ce stiu e ca începea sambata trecuta la 12 sau 1 noaptea si era vorba de o fantoma a unei case sau un blestem nu stiu sigur...as fi recunoscător daca mi-ati da numele sau un site unde sa-l gasesc

1 răspuns:
| suntsuper a răspuns:

E cumva Taken 2: Teroare in Instanbul?
eu m-am uitat pe site-ul asta http://www.radardemedia.ro/program-tv-pro-tv-28-august-3-septembrie-2017/3/ si doar asta a fost sambata trecuta la 12 sau 1 noaptea