| anonim_4396 a întrebat:

Va e dor de desenele copilariei?
Ca si ce-i cu Andy
Sau
Copii de la 402
Sau chiar. Tom si jerry
Ce desene va plac de la programul disney channel?
Si care program ai prefera chiar daca jetix numai exista.
Deci ati vrea sa se rentoarca jetix?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu m-am uitat pe Jetix.
Mi-a placut, imi place si imi vor placea Tom & Jerry.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jetix a fost beton!
Ca el nici-un program nu o sa mai fie!
Degeaba tot zic unii ca disney channel ca desena ca,, Bona mea e un vampir'' si nu stiu ce tampenii pentru ca ce a fost pe jetix nu o sa mai fie!
Inca mai am revistele de prin clasa I-a a II-a cu spiderman si pe spate imagini cu desene de pe Jetix!
Deci da as vrea, chiar imi este dor de ele!

| schmoll a răspuns:

Cei nascuti in 92-97 si nu doar ei,au crescut pe desenele acestea,ne amintim cand dadeam replici la scoala din Andy din Jesie si din Louie,unii chiuleam sa le vedem, nu era net sa le vezi online, si erau desene amuzante care iti aducea relaxarea, pe disney channel imi place Timon si Pumba si Bafta Charlie, cu totii am vrea Jetix inapoi pentru e rememora copilaria

| anamimanonim a răspuns:

Da, mi-e dor de vechiile desene. Singurul desen care imi place de pe Disney Chanel este ala cu vrajitorii din weverly(nu stiu daca am scris corect) place.

| Cata980 a răspuns:

Tom si jerry il poti vizioana si pe alte programe.Pai de pe Disney Chanel imi plac aproape toatewinking da as vrea!winking