| SeeDifference a întrebat:

Deci filmul se numeste un sarut de craciun...sau asa scria pe postul respectiv. Ideea e ca l-am cautat si nu am reusit sa dau de el, dar poate ma ajutati voihappy Era un tip care se duce in vizita la sora lui care detine o companie sau ceva de genul si se angajeaza acolo si in acest timp se indragosteste de o angazajata
De fapt parca o intalneste cu ceva timp inainte.
Si fata aia se preface ca sta cu prietenul ei ca sa scape de asta, dar asta afla...
Si cam atat am vazut din filmlaughing
Deci stie cineva ceva?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe Diva Universall? Acesta s-a reluat mereu:
A Christmas Kiss II (2014)
http://www.cinemagia.ro/filme/a-christmas-kiss-ii-1020907/

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Poate fi vorba de "A Christmas Kiss" (2011). Vezi detaliile despre film si ti-ai putea da seama daca e ceea ce cauti sau daca e vorba de alta productie cinematografica.