| Madalindghr a întrebat:

Deci n-am inteles ceva.
In prima trilogie din Star Wars (ep. IV, V, VI) Luke avea in jur de 20 de ani si s-a antrenat sa devina jedi; iar in a doua trilogie (ep. I, II, III) Anakin are 5-6 ani si este considerat prea mare ca sa poata fi antrenat.
Poate cineva sa imi explice?
Funda...

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Cred ca ai inteles tu gresit.Nu era prea mare,era vorba de altceva, avea nu stiu ce chestii negative, sau nivel f ridicat, porcarii de genu asta, deci nu era bine sa fie invatat sa le foloseasca.Eu asa miaduc aminte asa din negura timpului laughing