| yeahthisisnormalgirl a întrebat:

Deci.Nu mai stiu la ce serial sa ma uit.Am vazut The Vampire Diaries, The Walking Dead, Heroes, Pretty Little Liars, True Blood, The Secret Circle, Supernatural, Ghost Whisperer, Gossip Girl, Life Unexpected, The 9 Lives Of Chloe King, CSI toate, 10 Things I Hate About You, 90210, American Horror Story, Game Of Thrones, Dexter, Grey's Anotomy si muuulte altele.Mi-ar palcea un serial gen Gossip Girl cu viata de star si decaderi sociale. Multumesc!

1 răspuns:
| Indestructible a răspuns:

Ai văzut cumva serialul House M.D. (Dr. House)? Eu ți-l recomand.