| anonim_4396 a întrebat:

Deci.Nu mai stiu la ce serial sa ma uit.Am vazut The Vampire Diaries, The Walking Dead, Heroes, Pretty Little Liars, True Blood, The Secret Circle, Supernatural, Ghost Whisperer, Gossip Girl, Life Unexpected, The 9 Lives Of Chloe King, CSI toate, 10 Things I Hate About You, 90210, American Horror Story, Game Of Thrones, Dexter, Grey's Anotomy si muuulte altele.Mi-ar palcea un serial gen Gossip Girl cu viata de star si decaderi sociale. Multumesc!

6 răspunsuri:
| DenisukuDeniii a răspuns:

Nu stiu daca te mai ajuta raspunsul meu acum, dar mie mi-a placut foarte mult The O.C.-Rebel in California, asemanator cu 90210 (dar cu o poveste mai interesanta) sper ca te-am ajutat:*

| Huehuehuehuehue a răspuns:

One tree hill! E minunat! :X

| Aimée34 a răspuns:

Mie imi plac si serialele vechi, gen Lois and Clark, care e genial. Alt serial gen gossip girl chiar nu stiu.

| dmdany07 a răspuns:

Friends, How I met your mother, The big bang theory, Two and a half men, Awkward. Nu sunt gen gossip girl, dar sunt de comedie si merita vazute.

| IssaDoll a răspuns:

Teen Wolf! E genial^.^

| arama5 a răspuns:

Dupa unel din serialele pe care le-ai mentionat cred ca ti se potriveste serialul LOST