| Tsunade12 a întrebat:

Deci pentru cei care urmaresc TVD(the vampire diaries) credeti ca exista vreo sansa ca Klaus sa ramana cu Caroline?

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu cred pentru ca este posibil ca familia lui Klaus sa moara la sfarsit.

| Tsunade12 explică (pentru mariacris98):

Da stiu si eu m-am gandit la varianta asta

| LoveTheVampireDiaries13 a răspuns:

Daaa.; x
90% sunt fani Klaroline[Klaus+Caroline], 10% fani Forwood[Tyler+Caroline]. Si-ar pierde toata audienta...adica toti fanii ar fi dezamagiti daca nu ar fi impreuna. E o chimie mare intre ei. Klaus are accentul ala fantastic laughing si are o slabiciune pentru. Caroline. Adica nu stiu, pare fascinat de ea. happy
Eu una sper din tot sufletul sa fie impreuna.

| Irina11 a răspuns:

Nu cred...ar fi super daca ar ramane impreuna.:X:*