| Anonimus247nmn13 a întrebat:

Deci sa zicem ca as vrea sa fac un videobloghing pe youtube sau vreau sa fac un tutorial pentru un anumit joc!
pot sa filmez jocul cu camera de webcam? Daca da atunci cum o activez sa mearga si sa inregistreze? cateva sfaturi va rog happy

3 răspunsuri:
| AdiFCD a răspuns:

Nu poti filma jocul cu o camera web. Trebuie sa folosesti un soft special, de exemplu Windows Desktop Recorder, CamStudio, Ezvid, Screen Recorder from Rylstim etc. Succes!

| Anonimus247nmn13 explică (pentru AdiFCD):

Ce ma indrumi sa fac? ce sa cumpar ce sa descarc?

| Florin_Niculae_1981 a răspuns:

Daca tu vrei sa filmezi jocul cu camera web, cred ca nu este tocmai punctul tau forte sa faci filmulete pe youtube