| Georgiana_Petre_1994 a întrebat:

Nu inteleg o chestie..am laptop si camera web merge numai pe messenger. Cand intru pe alt site unde am nevoie de webcam (omegle sau ask.fm) nu ma lasa..imi zice ca, camera este ocupata in alta parte straight face. Dar nu am deschis camera nicaieri..Am intrat pe youtube si am gasit un tutorial cum pot descarca webcam fara sd camerei..si l-am descarcat dar tot nu merge.Ce pot face sa-mi mearga camera si pe ask si omegle?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu singura, Georgiana ai spus ca pe messenger merge.In momentul cand pe ask iti spune ca webul e ocupat de alte programe, inseamna ca e ocupat si activat pe mess. Deci chiar daca nu te vezi pe mess.web-ul e ocupat de acest program. Incearca sa scoti web-ul de pe mes si incerci din nou pe ask sau alte site-uri.