| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Deci, trec direct la subiect laughing Vreau cel mai tare film de groaza pe care il stiti. Dar de groaza, nu asa laughing) Funda big grin

Răspuns Câştigător
| TravisForest a răspuns:

Buna. Silent Hill, Insidious, ATM, Dead Silence, Dracula, 11-11-11, House Of Wax, Let Me In, Piranha, Friday The 13th.

Sper sa mai dormi la noapte laughing

14 răspunsuri:
| LoVeIsMyAir a răspuns:

Wax House,
Unborn,
Jennifer's Body,
Dead and Loving it (este si comedie)

| August99 a răspuns:

Cel mai tare pe care l-am vazut e Halloween si Halloween 2

| Andeuta a răspuns:

Smiley
the eye
strangers
The collector
Insidous

Răspuns utilizator avertizat
| ellaells a răspuns:

The orphan killer. ASTA DA FILM DE GROAZA laughing

| Rape a răspuns:

The Final Destination
Amprente Mortale
Mama

| Gesara a răspuns:

The grudge 1, 2 si 3

| alexmzr a răspuns:

Wrong Turn 1, 2, 3, 4, 5 toate sunt mistowinking Eu m-am uitat la toate si de abia astept sa apara 6 sper ca mai apare :X

| BeHappyLikeMe07 a răspuns:

Fantomele din georgia sau 10 fantome cred ca sunt cele mai de groaza

| GucciPucciGucci a răspuns:

Mie mi se par ok astea: Dead silence, The grudge, The ring, One missed call, Silent hill (cu toate ca nu pot spune ca a fost inspaimantator. mai degraba interesant datorita subiectului) si The haunting (interesanta ideea filmului) etc. Sper sa-ti fi fost de folos sugestiile mele!

| dodo80 a răspuns:

The collector 1si2

| Vladutzy2000 a răspuns:

American horror story