| ionaaaaaaa a întrebat:

Deci va rog tare mult (dau funda) să-mi spuna cineva care era numele unui film turcesc, difuzat mai demult, in care erau doi frați (sora si frate) dintr-o familie bogata care au facut un pariu si baiatul trebuia sa cucerească o fata care venea la mama lor să-i fac manichiura sau ceva si fata aceea nu o acceptat si el s-o ținut de ea și ea avea prieten si pana la urma celălalt o lasat-o gravida și nu o avut ce face. Nu știu ce se înțelege, dar asta e ideea de baza. Va rog foarte mult sa mă ajutați și mulțumesc!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Viaţă nedreaptă/ Aci Hayat (2005)
http://tvmania.ro/......83833.html

| Lioana a răspuns:

Imi amintesc de un film turcesc cu subiectul acesta. Era drama. Fata pe care voia s-o cucerească tipul bogat se numea Nermin. Subiectul principal era dragostea dintre ea si baiatul cel sarac. Filmul se termina trist, prin moartea fetei care a fost impuscata de acel baiat bogat, nebun si gelos chiar langa copacul lor preferat. Era un copac imens langa care se intalnea fata cu baiatul cel sarac.
Din pacate nu-mi amintesc numele filmului si nici nu l-am vazut pe site-urile de seriale turcesti.

| forlucky a răspuns:

Intrusul din cat stiu