| Miky a întrebat:

Despre ce e vorba in The Vampire Diaries (stiu ca e ceva despre vampiri si varcolaci)?

Răspuns Câştigător
| bebelusa003 a răspuns:

Elena, una dintre cele mai populare eleve din liceu a avut parte in urma cu 4 luni de o mare tragedie : parintii ei au murit intr-un accident de avion. Astfel aceasta, impreuna cu fratele ei, in varsta de 15 ani trebuie sa faca fata durerii. Anul scolar tocmai a inceput. Elena impreuna cu prietenele sale sunt fascinate de prezenta unui nou stundent, tanar misterios si carismatic pe nume Stefan. Cei doi tineri au inceput sa vorbeasca, pe scurt facandu-si ochi dulci. Ceea ce nu stie Elena este ca Stefan este de fapt un vampir in varsta de 200 de ani. Chiar daca este un vampir Stefan incearca sa-si ascunda aceste instincte. Stefan are un frate, pe nume Damon care, fata de Stefan tot ceea ce face este sa-si faca treaba de vampir, sa faca rau oamenilor, incercand chiar sa o omoare pe Elena, astfel s-a declansat o adevarata rivalitate intre cei doi frati Serialul The Vampire Diaries este o adaptare a unei serii de carti publicate in 1991.
Ti-l recomand este super eu cred ca am vazut fiecare episod de vreo 5 ori si nu m-am plictisit de el are niste actori foarte buni si foarte frumosiwhistling
Sunt si varcolaci dar nu sunt foarte importati in serial.happy
Vizionare placuta! si sper sa-ti placa la fel de mult ca miebig grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat