| anonim_4396 a întrebat:

Despre ce este vorba in serialul Skins?

Răspuns Câştigător
| NoRestForTheWicked a răspuns:

E cam acelasi lucru da' un pic mai bun(nici mie nu mi-a prea placut big grin ) asa ca daca nu ti-a placut US eu zic sa nu te mai obosesti!
Daca vrei sa vezi niste seriale cu adevarat bune incearca: Supernatural sau Shameless US, sunt sigur ca o sa-ti placawinking

5 răspunsuri:
| TeoIonela a răspuns:

E foarte frumos

| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Despre droguri si copii care se drogheaza... nimic interesant.

| NoRestForTheWicked a răspuns (pentru ...:::My\Tears/Run\Black:::...):

De ce nimic interesant? Poate ei o sa-i placa, depinde si de varianta, eu unul am vazut varianta UK, din cate am inteles cea US e mult sub happy

| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns (pentru NoRestForTheWicked):

Am vazut US. Mie mi s-a parut o porcarie. O sa ma uit si la UK, daca spui ca este dragut happy Multumesc.

| NoRestForTheWicked a răspuns (pentru ...:::My\Tears/Run\Black:::...):

E cam acelasi lucru da' un pic mai bun(nici mie nu mi-a prea placut big grin ) asa ca daca nu ti-a placut US eu zic sa nu te mai obosesti!
Daca vrei sa vezi niste seriale cu adevarat bune incearca: Supernatural sau Shameless US, sunt sigur ca o sa-ti placawinking

| Lorena_Negrut_2000 a răspuns:

Uitativa la varianta UK