| cristiana1234 a întrebat:

Despre ce este vorba in Shakugan no Shana? cel mai bun raspuns primeste funda [la ce ajuta fuda si daca dau funda imi ia ceva?]

Răspuns Câştigător
| R0CA19 a răspuns:

Sunt 4 serii din acest anime
http://anime.kage.ro/anime/shakugan-no-shana/
asta este prima serie, jos sub episoadele rosub ai pagina de info
ce gen este, limita varsta, serii precedente / urmatoare, si descrierea animeului, eu am umarit un sezon jumate apoi daca intariau episoadele nu m-am uitat dar este interesnt
daca iti place uitate si la ao no exorcist :D
funda?:d

9 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Mai bine te uiti la trailerul asta: http://www.youtube.com/watch?v=2GzsDOGWG2Y :) Sper sa nu te superi, dar ii dau dreptate lui kyrie, dar doar intr-o privinta: chiar e cam plictisitor :(

| cristiana1234 explică (pentru AoiTori):

A pai nu am zis ca nu a zis bine da eu vroiam sa aflu despre ce este vorba in anime nu cum este

| Kyrie a răspuns:

E plictisitor animeul,e shoujo cu fata ca caracter principal, dar aia nu face altceva decat sa bata, nu are nici o drama, e patetichee hee

Si nu iti ia nimic fundele, fundele le dai gratis si nu iti ia nimic in schimb

Da-mi o funda, fac colectie big grin

| cristiana1234 explică (pentru Kyrie):

Nu mam nascut ieri eu dau funda celui ce ma ajuta si sincera sa fiu nu ai descris deloc animeul

| Kyrie a răspuns:

Treaba ta daca nu-mi dau funda, eu ti-am zis cat de nasol e animeul chiar daca nu am zis povestea

Povestea o poti gasi si pe wikipedia draga meawinking (scrii Shakugan No Shana wikipedia), iti spun eu ca te plictisesti la primul episod

Nu te-ai nascut ieri zici, de ce, te-am prostit cumva? si nu stiu eu?

| cristiana1234 explică (pentru Kyrie):

Nu nu mai prostit da am facut si eu o gluma dupa ce ai facut si tu

| Kyrie a răspuns (pentru cristiana1234):

Credeam ca glumele sunt amuzante...
Acum ai primit raspunsul la anime ^_^, succes

| R0CA19 a răspuns:

Pardon 4 sezoane nu serii

| SnS1 a răspuns:

Este foarte interesant, eu iti sugerez sa il vizionezi.