| Ka7aLyN a întrebat:

Despre Naruto:
Cine este de parere ca Tobi este Shisui, Kagami sau Obito Uchiha Sa lase mesaj! Eu unu cred ca are legatura cu Zetsu toata treaba asta. Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| QueenBey a răspuns:

Am sa te lamuresc eu! Am citit toata manga si se pare ca Tobi este de fapt Obito Uchiha! Deoarece intr-un fel are sens ca are la un ochi sharingan si in celalalt ochi unde avea sharingan dar i l-a dat lui Kakashi are acum rinnenganul! Sper ca te-am lamurit big grin

| NのON a răspuns (pentru QueenBey):

Gresesti! In episodul in care tobi se lupta cu konan i se vede si celalalt sharingan pentru ca a folosit izanagi ca sa-si salveze viata!
De asta are rinnegan-ul in locul sharingaului deoarece s-a inchis pentru totdeauna (orbire) si a inlocuit ochiul din stanga cu rinnegan-ul lui nagato!
Si in plus obito e mort asa ca teoria asta e total gresita! happy

4 răspunsuri:
| Emin90 a răspuns:

Si eu sunt curios cine e Tobi, cred ca e Kagami pentru ca Obito e mort si Shisui daca imi aduc bine aminte Itachi a zis ca erea baiat "valabil" la fel ca si Naruto deci nu cred ca ar fi el, iar legatura cu Zetsu nu o vad straight face

| endotensei a răspuns:

Este Kagami

| Adi_Babuscov_1975 a răspuns:

Eu cred ca e o clona sau ceva de genu de-a lui Madara.