| Gagicutaaaaa a întrebat:

Din cat in cat timp apare episod nou la serialul The Secret Circle ?

Răspuns Câştigător
| Crixie a răspuns:

Păi apare săptămânal, în fiecare vineri, doar că a existat o mică pauză de filmare! Serialul este filmat şi apoi difuzat episod după episod şi probabil au rămas în urmă, aşa că au avut nevoie de o pauză pentru a filma să aibă ce difuză. Va apărea vinerea aceasta, 16 martie, deodată cu The Vampire Diaries!

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Un episod nou apare in fiecare vineri, dar acum a luat o pauza, iar urmatorul episod va aparea pe 16.03. 2012.

| Dany19 a răspuns:

Normal ar trebui sa apara in fiecare vineri, dar cateodata apare la 2 saptamani. Exact ca acum, a aparut un episod pe 2 martie si acum unul pe 16 martie.

| Allie22 a răspuns:

Apare saptamanal... dar acum echipa de filmare are o minivacanta iar episodul 19 sez 1 va aparea pe 20. 04. 2012