| HopeAndDream a întrebat:

Hei! In legatura cu serialul The Secret Circle..mai apare sau nu sezonul 2?

Răspuns Câştigător
| Zenicide a răspuns:

Au anulat serialul, se pare ca numarul fanilor a scazut dramatic dupa doar cateva episoade difuzate. Aparent motivul principal pentru care a fost anulat e bugetul, a costat prea mult. Mai multe detalii aici: http://blog.zap2it.com/......ening.html

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu apare deoarece nu are multi fani.

| anna9999 a răspuns:

Au avut o audienta prea mica si l-au anulat. Exista posibilitatea de a fi relansat, cel putin eu asa am auzit in cazul altor seriale.