| DoriKat a întrebat:

Din filmele The vampire's diary si/sau The originals care sunt personajele vostre preferate? si DE CE? (un personaj masculin si unul feminin) Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Katherine20 a răspuns:

The Vampire Diaries : Katherine 4ever love struck E sexy,rea, inteligentă, vicleană! O ador.Dar îmi place și de Elena, Rebekah, Caroline. Băiețibig grinamon 4ever! E așa dulceeee și amuzant love struck love struck
The best couple: Delena, Klaroline, Steferine love struck. Iar din The Originals : Klaus, of course dar și Elijah big grin love struck

| DoriKat explică (pentru Katherine20):

In The originals, Elijah incepe sa arate din ce in ce mai binelove struck, insa nimeni nu il va intrece pe Klaus vreodata. Si mie imi place Delena!

6 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Eu am vazut cateva episoade din The vampires diaries si pos sa spun ca imi place de Damon si de Bonnie. Nu stiu de ce, mi-a placut de ei de cand am citit cartile.

| wolder a răspuns:

Nina dobrev imi place mult cum joaca ambele personaje.
e o actrita excelenta ce poate juca si binele si raul
damon- e sexy, rau, razbunator ai atragator, joaca excelent

| Public22 a răspuns:

Toti sunt niste retardati, doar tarfa aia Elena este buna de P11LA.

| Awesom a răspuns:

In Vampire diaries imi place de Elena si Stefan, iar the originals nu m-am obosit sa-l urmaresc inca.

| Clarissaaz a răspuns:

Din The Vampire Diaries : Stefan - Deaorece este iubitor, bun si protector, nu a vrut sa faca nimanui rau chiar daca mai are o parte intunecata...dar toti avem una.
Ca fata : Caroline : Este superba, isi joaca rolul foarte bine si intodeauna trece peste toate indiferent cat de greu este happy

The Originals : KLAUS - pur si simplu il ador, e viata meaa