| shhhs a întrebat:

Care credeti ca e cel mai sexy personaj feminin din desene? dar masculin? Argumentati.
Cu cat mai multe enumerari cu atat mai bine.
Castigatorul primeste vot si fundita iar ceilalti vot.

Răspuns Câştigător
| shhhs explică (pentru Feitan):

Daca puneai si personaje masculine primeai funda. happy Dar e incomplet... poti sa completezi printr-un alt raspuns.

| Feitan a răspuns (pentru shhhs):

Mersi pentru funda big grin

| shhhs explică (pentru Feitan):

Cu placere.

4 răspunsuri:
| Feitan a răspuns:

Parerea mea este la masculin ca pe lcul 1 este kakashi din Naruto shippuden locul 2 : Sasuke locul 3 Naruto Loacul 4 Pein si locul 5 Al patrulea Hokage scrie pe Google Poze cu kakashi si iti da sau cu narto tot la fel sper sa te ajute happy