| felisbalan a întrebat:

Din Naruto, Sakura are relatii cu Sasuke, dar apoi cu Naruto?

1 răspuns:
| 0Denis0 a răspuns:

Mie mi se pare ca Sakura a inceput sa il placa si pe Naruto nu numa pe Sasuke. Dar parca are probleme in a alege care dintre ei. Banuiesc ca datorita faptului a ceea ce s-a intamplat cu Sasuke in Naruto Shippuden (adica s-a alaturat lui Orocimaru,... si multe altele pe langa ca va dori sa distruga satu frunzei) a inceput sa il observe un pic pe naruto care tot incearca sa ii bage mintile in cap lui Sasuke si sa il aduca inapoi in satul frunzei. Daca mai sti, Naruto i-a promis Sakurei ca o sa incerce sa il aduca si banuiesc ca asta va si face doar aia e calea lui ninja nu?