| anonim_4396 a întrebat:

Din nou s-au închis sălile de cinema sau ce naiba se întâmplă?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

In orasele cu scenariul rosu cinematografele, teatrele, restaurantele etc au fost inchise.

| anonim_4396 explică (pentru Werrich):

Da, posibil. Oricum numai filme aiurea erau, nimic din ce mă interesa pe mine.

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine te uiti pe Netflix, HBO Go big grin

| anonim_4396 explică (pentru Werrich):

Cat e abonamentul pe Netflix? E aiurea că nu am card și nu știu cum pot plati abonamentul, mă gândesc că doar cu cardul se poate.

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neapărat, eu îl plătesc prin factura de Orange, dar merge pe orice factura de operator, eu plătesc 58 lei pentru 3 ecrane.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce săli erau deschise?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Erau alea de cinema.nu știu dacă le au închis, m-am uitat pe program și văd că nu mai arata nici un film ceea ce mă face să cred ca le au închis din cauza covid.de regulă arata zilnic ce filme sunt. Știu că la mine in localitate erau deschise

| Yuoia a răspuns:

Sau, s-au inchis!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai erau inchise. S au deschis decât 2 zile pentru ca apăruseră niște filme. 2-4 zile de fapt. După au închis