| AllePikie a întrebat:

Dintre toti cei care urmaresc serialul Teen wolf, imi puteti spune va rog de ce in ultimul sezon nu apare Issac? Unde pleaca? si sezonul 6 cand apare?

4 răspunsuri:
| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Isaac a disparut

| RAMSES123 a răspuns:

Tipul care il juca pe Isaac, Daniel Sharman, a parasit serialul.
Producatorii n-au bagat inca o explicatie in serial, dar Daniel a anuntat online.
Si sezonul 6 apare in aprox 6-8 luni, cred

| ajutor517 a răspuns:

Serialul este inca in derulare, urmatorul episod apare pe 29 iunie 2016.

| Starwalker a răspuns:

Isaac a plecat din serial in sezonul 3B, In sezonul 6 pleaca si Kira :/
Apare pe 15 noiembrie 2016